O mně a metodě léčby

Jmenuji se Elena Grinko, narozena v roce 1973, pracuji ve směru léčitelka – energetický terapeut.

Různým energetickým praktikám se věnuji více než 20 let, ve své práci využívám bioenergii (4. stupeň – mistr), vesmírnou energii a také energii rejki (3. stupeň – mistr). Pracuji hlavně ve směru uzdravování, i když je možné uplatnit práci energií téměř v jakékoli oblasti činnosti. Stalo se, že svého času sama potřebovala pomoc, ale medicína to bohužel nedokázala. Teoreticky musela podstoupit 2 operace k odstranění kamenů z ledvin a žlučníku, které odmítla a sama se problémů bezpečně zbavila. Jsem velmi vděčný za své nemoci, které byly v té době podnětem k poznání nového, neznámého, tajemného jevu – energií, které, jak se ukázalo, dokážou zázraky.

Postupem času jsem měl touhu sdílet své znalosti a zkušenosti s ostatními lidmi, aby mohli zlepšit svůj život, uzdravit sebe i ostatní – přátele, blízké a všechny, kteří požádají o pomoc. Za tímto účelem jsou vedena školení o bioenergii a energetickém managementu Reijki. Mým cílem ve výuce je zprostředkovat každému člověku schopnost samostatně léčit své tělo a ducha. Předat znalosti zákonů jemného světa a vnést do života každého harmonii a lásku.

Energie jsou tak univerzální, že je lze použít v jakémkoli aspektu a oblasti vašeho života. A každá situace nebo problém je vyřešen pro společné dobro a nejlepším způsobem pro všechny – ať už jde o problém se zdravím konkrétního člověka nebo životní situaci s mnoha účastníky.

Energie je možné využít nejen k léčení, ale i k celkové harmonizaci života – práci se situacemi, stanovování cílů, vypracovávání emočních bloků atd.

Specializace, směry mé práce: léčitelství, psychologie, valeologie, esoterika, alternativa, alternativní medicína.

Neexistují nevyléčitelné nemoci! Skolióza, psoriáza, diabetes, artróza, epilepsie atd. -vše je neodvolatelně léčitelné!

Seznam léčitelných nemocí: meningitida, poliomyelitida, endometrióza, migrény, artróza, křečové žíly (vnitřní, vnější), endometrióza, gastritida a žaludeční a dvanácterníkové vředy, odstranění ledvinových kamenů, neplodnost, prostatitida, impotence, krevní tlak (vysoký, nízký) , různé srdeční choroby (ischemie, arytmie atd.), atopická dermatitida, seborrhea, psoriáza, odstranění parazitů, pyelonefritida, revmatoidní artritida, endometrióza, komplikace po operaci.

Onemocnění páteře: skolióza, ankylozující spondylitida, obnova (regenerace) poškozených meziobratlových plotének, eliminace vyhřezlých meziobratlových plotének (bez použití operace), osteochondróza, spondylóza atd.

Poznámka: nemoci, které nejsou na seznamu, jsou nevyléčitelné, ale může trvat déle, než zjistíte, pochopíte příčinu onemocnění a vyléčíte. Seznam nemocí je průběžně aktualizován (v průběhu praxe).

Diagnostika a konzultace zdarma!

Postup léčby.

Pacient se na mě může obrátit s žádostí o pomoc s lékařskou diagnózou i bez ní. V každém případě si provádím vlastní vyšetření, na základě kterého probíhá léčba. Chci vás varovat, že moje diagnóza se nemusí vždy shodovat s lékařskou, kromě toho se mé názory na výskyt příčin některých nemocí z lékařského hlediska velmi liší. Následná práce – samotná léčba, která zahrnuje 4 komplexní léčebné terapie (tj. Celé tělo), to je základ. Jsou drženy po dobu 4 až 10 dnů. Ve většině případů dochází ke změnám po první terapii v závislosti na individualitě a náchylnosti organismu. V každém případě je během léčby (4 terapie) tělo ve větší či menší míře obnoveno, pacient může sledovat účinnost mého vlivu. 4. ošetření ukazuje stav změněného organismu a určuje další průběh. Během dalšího měsíce se tělo stále zotavuje a mění, i když to již není tak výrazné jako u přímé léčby. Tělo navíc dostane čas na odpočinek od náhlých změn a stresu v procesu expozice. Po měsíci se tělo konečně stabilizuje a zotavuje z přetížení a je potřeba znovu ke mně přijít na kontrolní kontrolu. Ta je povinnou součástí celého komplexu léčby, i když se pacient cítí skvěle. Faktem je, že pouze já mohu určit kvalitu stavu těla na energetické úrovni. V této fázi znovu provádím vyšetření stavu celého těla a v případě potřeby opravím všechny abnormality v těle, které se neprojeví. To je záruka, že se nemoci nevrátí. Práce byla dokončena. V přítomnosti určitých onemocnění, například: endometrióza, křečové žíly, artróza, někdy je vyžadována.