Zde můžete zanechat své komentáře:

V Googlu:  → klikněte zde

Na Facebooku: → klikněte zde

Na Instagram: → klikněte zde

V Revmaticke-nemoci.cz: → klikněte zde

V Еmimino.cz: → klikněte zde

VYNIKAJÍCÍ
3 recenze na
Dina K
Dina K
2022-05-05
Обращалась к Елене не один раз за помощью. Являюсь ее постоянным клиентом. Елена профессиональный таролог, с помощью карт может увидеть проблему, ситуацию с разных сторон. А также указать на причины. Обладает также способностью предсказывать будущее, исход ситуации. Лена даст вам дельный совет, как разрешить проблему, как лучше поступить. Я довольна ее работой и благодарна, если у вас какие-то жизненные неурядицы, очень советую.
Přečtěte si více
Артём Станиславович Дацун
Артём Станиславович Дацун
2022-02-01
Обратился к Елене с проблемами позвоночника, сопровождающимися болевыми симптомами. Диагноз - межпозвоночные грыжи. После 2 сеанса боль уменьшилась, после 4 прошла. + Был забытый искривлений копчик, который вылечили после 2 сеанса Очень доволен сеансами, даже не привычно, что с спиной всё в порядке, очень благодарен Елене :).
Přečtěte si více
Julie Abdrahmanova
Julie Abdrahmanova
2022-01-18
Dobrý den. Neměla jsem žádnou naději na vrácení svého zdraví a správnou diagnózu. Kontroly, diety, kolonoskopie ..pak dostala jsem jen prášky na spaní a smích za zadou ze jsem v pohodě a vymyslim, psichycky i bez toho stav zhoršovalo. Dekuji paní Alena, nikdy nezapomenu na Vas, světlý, veselý člověk darujete lidí zázrak a nadeji a ulevu od bolesti. Časem mi zmizeli problemy- bolesti bricha, alergie na potraviny, nakonec mužu jist colokoli , gynekologické problemy ať.d. Hodně Vám zdraví a štěstí moje drahá 😘😘😘💞💖dekuji i za pomoc synu a rodine taky, jste naše zlatíčko.
Přečtěte si více
Začal jsem kouřit už dávno. Vím, co je pro tvé zdraví špatné. Kouřil jsem, protože je všeobecně přijímáno, že se nervy uklidňují. Většinou jsem kouřil, když jsem byl nervózní, zdálo se, že to pomáhá. Po 2. sezení to vypadalo, že kouřím ještě víc (dokonce jsem byl naštvaný). Ale po 3. jsem vykouřil za celý den jen 2 cigarety. Dříve to bylo půl balení denně. Po 4. - zvláštní pocit, že mi to nechutná. 2 měsíce, protože vůbec nekouřím a nechci. Problémů není méně, ale chovám se k nim klidněji a obecně cítím v hlavě úplné uklidnění a mír. To se stává? Stále na mě dělá dojem. Dík.
Pavel
30.09.2021
Hlavní zdravotní problém, který jsem měla, byly migrény. Dlouhé bolesti hlavy mě trápily už dlouho, asi 6 let, zachraňovaly se jen prášky, ale trpěly tím i další orgány. Obrátila se na Lenu. Lena diagnostikovala a potvrdila všechny mé nemoci, takže jsem souhlasila s léčbou bez pochyb. Jak se můžete zbavit 4 zasedání všech problémů, které se nahromadily po celá léta - prostě v hlavě není položena. Nesmírně šťastná a vděčná! Díky!
Světlana
16.09.2021
Dobrý večer Leno, budu se hlásit podle dohody. Poslední mírný záchvat byl ještě před kontrolní kontrolou. Poté to ještě nebylo, doufám, že nebude. Cítím se skvěle, děkuji. Petr je 23 let.
Petr
15.08.2021
Jmenuji se Tatiana, je mi 62 let. Měla jsem problémy s páteří a kyčelními klouby. Chodila málo a s obtížemi o berlích. Lékaři mi nabídli operaci páteře, ale záruky nedávali, odmítla jsem a byla zoufalá. Obrátila se na Lenu, léčila se asi měsíc. Jako první zareagovala páteř, po 5.nebo 6. sezení (přesně si nepamatuji) bolest neměla jsem úplně, ale s klouby bylo nutné pokračovat v léčbě. Teď jsem hodila berle pryč, ale stále používám hůlku. Lena slíbila, že ji brzy vyhodíme. Jsem šťastná! Moc vám děkuji!
Tatiana-62 let
13.08.2021
Z křečových žila a krevních sraženin trpím asi 8 let. Lékařská léčba a samoléčba mnoho úspěchů nepřinesla. Vím, že se to prakticky neléčí. Lena se začala léčit před týdnem, po 3.sezení bolest prakticky necítím. Kdybych to necítila sama na sobě, nevěřila bych, co to může být. Moc se těším na poslední sezení. Děkuji moc! Štěstí a zdraví, Leno! Potřebujeme vás!
Světlana-47 let
28.07.2021
Žitný zánět - s touto diagnózou jsem žil 7 let. Nepřítel nebude chtít přežít takové utrpení. Ve svém věku se cítil jako starý dědeček, nohy nesnesitelně bolely. Nevěřil jsem nikomu-lékaři měli ruce dolů a pokrčili rameny, jezdili po babách-peníze na vítr. Nevěřil jsem, ale zkusil jsem všechno. Lena se léčila šestkrát. Během léčby došlo ke zlepšení, pak se všechno vrátilo zpět. Lena uklidňovala, že je to normální proces obnovy. Teď je to už měsíc. Zdá se, že se nic nevrátí, Bůh chraň a už se nevrátí. Teď se nelezu, ale létám! Je to prostě zázrak! Děkuji vám!
Anatolij-39 let
04.07.2021
Ahoj Leno. Po léčbě uběhly téměř 3 týdny, nyní mohu s jistotou říci, že nám vše klaplo, ruce máme naprosto v pořádku, jako by se nic nestalo. Jsem stále ohromen a věřím a nevěřím. Ani srdce nebolí. Děkuji!
Raynaudova Nemoc
29.06.2021
Několik let trpěla takovým nepříjemným onemocněním. Zdá se, že to není nijak zvlášť nemocné, nic nebolí, ale odpočinek na lůžku je jako pacient. Je velmi těžké počkat do konce pracovního dne, jen doma padám z nohou, na aktivní odpočinek jsem už dlouho zapomněla. Lékaři nepodali srozumitelné vysvětlení. Lena podstoupila úplnou komplexní léčbu (4 sezení), po 3. už jsem se cítila lépe, lehčí, veselejší. Vysvětlila, že důvodem jsou poruchy endokrinního systému, je nutné provést komplexní léčbu. Možná je to správné vysvětlení, protože léčba poskytla vynikající výsledky. Po kontrolní kontrole se cítím skvěle! Plný síly a energie! Děkuji, Bůh vám žehnej zdraví a dlouhý život!
Valentina
15.06.2021
Několik let trpěl takovou nepříjemnou nemocí. Zdá se, že není zvlášť nemocný, nic nebolí, ale klid na lůžku jako pacient. Je velmi těžké čekat na konec pracovního dne, doma jen ležím na nohou, na aktivní odpočinek Jsem už dávno zapomněl. Lékaři vysvětlení neposkytli. Lena podstoupila kompletní komplexní léčbu (4 sezení), po 3.už se cítila lépe, jednodušeji, veseleji. Vysvětlila, že důvodem je narušení endokrinního systému, je třeba provést komplexní léčbu. Pravděpodobně je to správné vysvětlení, protože léčba přinesla skvělé výsledky. Po kontrole se cítím skvěle! Plný síly a energie! Díky, Bůh žehnej zdraví a dlouhé roky života!
Oleg-46 let
10.05.2021
Nemohu vám říci o svém konkrétním problému, se kterým jsem se obrátil o pomoc na Lenu. V tomto věku jsou problémy všude a všechno bolí. Lena proto musela všechny mé problémy vyjádřit na základě vlastní diagnostiky. O některých problémech jsem věděl, o některých jsem jen hádal, o některých jsem slyšel poprvé, ale zcela s nimi souhlasím, protože mnoho věcí lékaři nedokázali vysvětlit. Je prostě nemožné vzpomenout si na všechny problémy, které jsem měl. Komplikovaná skolióza (nad 30 let), arytmie, poklesy tlaku (nízký, vysoký, potíže s pravým okem - navržena operace), problémy s trávicím traktem, vnitřní křečové žíly (bolí nohy). Nebudu říkat, že léčba byla jednoduchá a rychlá. Ale to, že v mém věku se dá něco změnit, tomu jsem jen stěží věřil. Doufalo se, že alespoň něco, alespoň malé zlepšení. Výsledky předčily všechna má očekávání. V 85 letech vyjdu bez přestání do 5. patra (již jsem to nezkoušel, bydlím v 5. patře), bez dušnosti a únavy, operaci sami lékaři zrušili. Jsem velmi vděčný za příležitost nejen žít a užívat si života, je pro mě velkým štěstím vrátit se ke své oblíbené práci.
Vjačeslav-85 let
08.05.2021
Po svatbě 3 roky nemohla otěhotnět, diagnózu lékaři nestanovili, mohla jen doufat v zázrak. Kamarád, který se již léčil s chronickou bronchitidou, poradil Eleně, aby ji kontaktovala. Na konzultaci Elena řekla, že příležitost otěhotnět se objeví po 2 měsících. Během této doby se moje menstruace vrátila do normálu, bolesti zmizely. Když došlo k dalšímu zpoždění - myslela jsem, že je vše zpět, když se mi zvětšilo bříško - myslela jsem, že jsem se zlepšila, když jsem přišla na kontrolu - Lena byla překvapená, proč jsem netestovala. Nyní v 5. měsíci. Budu matkou a to je štěstí. Díky moc!
Světlana 26 let
11.04.2021
Ahoj Leno. Už jsou to 2 měsíce po léčbě. Hlava nebolí vůbec, záda a koleno také netrápí křečové žíly, ale drobné žilky jsou stále lehce viditelné. Připadám si jako ve vzdálených 20. letech. Díky moc!
Valentina 53 let
07.04.2021
Po léčbě se zbavila chronických menstruačních bolestí, které "léčila" po dobu 7 let. Proběhla spousta vyšetření a analýz, ale lékaři tvrdili, že je vše v pořádku. A jen se rozváděli rukama. Zbavila jsem se bolesti hlavy bez tablet, což je velmi příjemné. Děkuji moc, Eleno!
Marina, 27 let
28.03.2021
Byla nemocná od dětství s pyelonefritidou, s věkem se objevil zvýšený tlak, ale v posledních letech se zdraví úplně rozpadlo. Problémy se štítnou žlázou, slabý srdeční tep.. narušený metabolismus, 2 fibroidy. K mému obrovskému překvapení došlo k obnovení těla a zlepšení pohody po 4 komplexních léčbách. K odstranění fibroidů bylo zapotřebí dalších 2. Po půl roce jsem udělala vyšetření-myom nebyl nalezen! Zázraky! Děkuji Vám. Leno!
Valentina, 46 let
19.03.2021
Lenka je drahá. Ani nevíte, jak jsem šťastná! Saša za mnou dnes přišel a řekla mu, ať mu vymění letenku, že nikam nechce letět, dokud nedostane doklady. Skákala jsem štěstím. Velmi vám děkuji. Vaše práce změnila jeho mysl a vědomí, stal se jiným, stal se bývalým dobrým synem, zjevení k němu přišlo. Buďte zdraví a šťastní! Hodně štěstí ve vašich záležitostech!
Anna-58 let
18.03.2021
Dobrý den Lenka, jste prostě kouzelnice!! Hodně mi pomáháte, moc vám děkuji! Chci vás znovu požádat, hodně komunikuji a pracuji s lidmi. V poslední době jsem se cítila špatně, silný pokles síly. Práce je teď trochu, jíst a spát normálně, nevidím důvod. Uvnitř je velmi silná úzkost a napětí, nechápu proč. Začaly se mi zdát noční můry, bojím se pokaždé usnout. Jak jste slíbila, že se vyřeší problém s dokumenty a postoj mého snoubence ke mně se změní - tak se to stalo. Vízum dostala, můj muž jako by byl vyměněn, nepřestávám se divit, jak se změnil, jako by se měl radovat a já jsem znepokojen. Chci tě požádat, aby ses nalila na vosk a vyčistila. Pak, když uděláte, napište prosím, možná uvidíte důvod.
Irina-32 let
12.03.2021